Антиоксиданты Milk Thistle 4: 1 Extract 1000 mg (180 caps) Puritan's Pride. Фото | Add Power

Milk Thistle 4: 1 Extract 1000 mg (180 caps)

Производитель: Puritan's Pride
Модель: Росторопша
Артикул: PUR-097
Наличие: Есть в наличии
  • 485 грн
Купить оптом
Заказать в 1 клик
Мы перезвоним Вам и уточним детали
Общие характеристики
Страна производитель: США
Форма выпуска: капсулы
Количество порций: 180

Puritan's Pride Milk Thistle 4: 1 Extract 1000 mg (Silymarin) це добавка подвійний сили, яка містить екстракт розторопші

  • Підтримує функцію печінки і регенерацію
  • Стимулює синтез нових гепатоцитів
  • Покращує процес видалення токсичних речовин
  • Має жовчогінні і жовчогінні властивості
  • Підтримує функціонування травної системи
  • Протипухлинну і протидіабетичний дію

Спеціально підібраний склад препарату підтримує функціонування печінки покращує виведення токсинів, підтримує лікування захворювань печінки і робить благотворний вплив на ліпідний профіль.

Силімарин являє собою комплекс флавоноїдів, що містяться в плодах розторопші (Sylibum marianum). Розторопша вважається одним з найважливіших лікарських рослин і вже багато років використовується для лікування захворювань печінки.


Силімарин як комплекс флавоноїдів

Комплекс флавонолігнанов, присутніх в Sylibum Marianite, включає: силібін і його ізомер ізосілібін, а також силідіанін і сільрістрістін. Згідно з науковими оцінками, силибинин є найбільш активним компонентом комплексу. Ця речовина має сложниймеханізм дії, і його дія виходить за рамки захворювань печінки і також може бути частиною профілактики раку або діабету 2 типу.


Захист від вільних радикалів

Екстракт розторопші має захисну дію проти гепатоцитів. Було показано, що захищає клітини печінки від окіслітельногодействія вільних радикалів шляхом підвищення рівня дисмутази, пероксидази, глутатіону і глутатіонпероксидази. Силібінін такжеобладает ефектом інгібування вироблення простагландинів, пов'язаних з перекисне окислення ліпідів.


Блокує проникнення токсинів

Силібінін запобігає проникненню токсичних речовин (наприклад, аманітіна) в гепатоцити, тим самим знижуючи ризик загибелі клітин. Крім того, він зміцнює мембрани клітин печінки і стабілізує їх структуру.


Завдяки цим властивостям силімарин використовується в разі отруєння (наприклад, фаллоіди). Симптоми отруєння викликані аматоксіни, які синтезуються трьома типами грибів Amanita, Galerina і Lepiota і відповідальні за інгібування синтезу білка вклетках. Речовини, що містяться в екстракті розторопші, стимулюють РНК-полімерази і внутрішньоклітинну трансляцію, що способствуетувеліченію синтезу рибосомальної РНК, що, в свою чергу, призводить до збільшення синтезу структурних і функціональнихгепатоцеллюлярних білків.


Використання при цирозі печінки

Згідно з останніми дослідженнями, екстракт розторопші також можна використовувати при цирозі печінки, викликаному алкоголізмом. Використання екстракту з Sylibum marianum благотворно впливає у вигляді поліпшення лабораторних показників, таких як: поліпшення протромбінового часу, зниження концентрації трансаміназ і поліпшення гістопатологічного зображення. Крім того, спостерігається зниження захворюваності енцефалопатією. Переваги використання екстракту також можуть бути досягнуті пацієнтами з неалкогольний стеатогепатит (НАСГ) і ушкодженнями, викликаними лікарськими засобами.


Протипухлинні властивості

Було показано, що силибинин має протипухлинну дію, включаючи аденокарциному простати, рак товстої кишки, рак молочної залози та рак легенів. Механізм дії силібініну, ймовірно, заснований тут на регуляції секреції і функції цитокінів, продукції ДНК і факторів росту, а також на інгібуванні проліферації і індукції апоптозу пухлинних клітин. Ця речовина такжеобладает цитопротекторними властивостями і зменшує побічні ефекти цитостатичних препаратів.


Силімарин в терапії цукрового діабету 2 типу

Антиоксидантні властивості екстракту також використовуються в разі діабету типу 2. Як добре відомо, окислювальний стрес сприяє патологічних змін, що призводить до порушень вуглеводного обміну. Прийом силімарину знижував рівень HbA1c, загального холестерину, тригліцеридів, глюкози натще і поліпшував загальний глікемічний профіль.

На закінчення, Росторопша Пурітанс Прайд це дієтична добавка, що поліпшує функцію печінки і підтримує удаленіетоксіческіх речовин. Препарат рекомендується людям, які приймають ліки, які негативно впливають на печінку, в тому числі анаболічні, а також людям, які зловживають алкоголем або використовують неправильну дієту. Крім того, препарат може надавати допомогу при порушеннях обструкції жовчних проток, порушеннях травлення, печінкової недостатності і після жовтяниці.


Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) м'якою капсулі один або два рази на день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції1 капсула
Зміст на порцію 
Екстракт розторопші (Silybum marianum) (насіння)250 мг **
(Екстракт 4: 1, еквівалент 1 000 мг цілої трави) 

* Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: желатин, соєве масло, рослинний гліцерин. Містить <2%: натуральний карамельний колір, соєвий лецитин, діоксид титану.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо